Лазер Prime Laser Systems

Ефективність процедур лазерної епіляції безпосередньо залежить від апарату, на якому вони виконуються.

На сьогоднішній день на ринку існує чотири лазери, що розрізняються по довжині хвилі:

Рубіновий (694 нм)
Олександрітовий (755 нм)
Діодний (808 нм)
Неодимовий (1064 нм)

Найкращим по праву вважається діодний, оскільки він фокусує промені на необхідну глибину проникнення.

При використанні діодного лазера немає такого нагрівання шкіри, як у решти, що нерідко призводить до опіків.

Діодні Лазери, з успіхом можна застосовувати для видалення волосся будь-якого кольору (крім сивого, рудого), і на всіх фототипах шкіри: від блідої скандинавської до темної африканської.

Діодний лазер Prime Laser System - новинка 2021 року, відрізняється стильним елегантним корпусом з плавними витонченими лініями. Швидко, ефективно та безболісно виконує процедуру лазерної епіляції на всіх фототипах шкіри (від I до VI включно за шкалою Фітцпатрік).

Основною запорукою ефективності та тривалості експлуатації діодного лазера є лазерний модуль, який знаходиться усередині маніпули.

У обладнання Grand Prime лазерний модуль має матричну структуру VCSEL. У діодів такої структури випромінювання виходить із усієї площини кристала, що дозволяє рівномірно розподілити енергію та зменшити навантаження на кожен окремий діод у 100 разів.

Потужність лазерного модуля становить 1200 Вт, вікно маніпули має розмір 14*14 мм (розмір сапфірового кристала 10*10 мм = 1 см).

Маючи такі високі показники потужності, лазерний імпульс при короткій тривалості дії здатний максимально швидко та ефективно нагріти волосяний фолікул без розсіювання тепла на навколишні тканини.

На варті краси та правильного вибору, ваш Epilskin Professional❤️

Обладнання: діодний лазер Prime Laser Systems

У нашій роботі ми використовуємо нове покоління лазерів, працюємо точно та впевнено на результат, максимально швидко, комфортно; максимально піклуючись про ваше здоров'я.

Сучасний апарат видалення волосся назавжди.

Розрізняє ступінь засмаги та автоматично вибудовує необхідні параметри.

При цьому промінь впливає виключно на пігмент волосся або просто розсіюється.

Довжина хвилі діодного лазера 800-900 нм., 1200 Вт (3 хвилі) тому жар від променя доходить до основи волосся, руйнує тільки фолікул і волосяний сосочок.

Тривалість імпульсу до 30 мс. із частотою 1-10 Гц. захищає шкіру від пошкоджень.

  • Перед процедурою проводиться консультація з фахівцем, на якій збирається анамнез, щоб виявити протипоказання.
  • Фахівець проводить огляд, визначає тип волосся, його щільність і структуру.
  • Перед процедурою оброблювана ділянка шкіри очищається і на нього наноситься спеціальний гіпоалергенний гель, що забезпечує комфортне ковзання маніпули по шкірі.
  • Перед включенням апарата фахівець надягає собі і вам захисні окуляри, які забезпечують комфорт очей під час процедури.
  • Робота апарату нагадує короткі спалахи. Відчуття, які описують наші клієнти, що пройшли епіляцію діодним лазером, можна порівняти зі слабким поколюванням та пощипуванням, а видалення волосся в області пахвових западин викликає лише почуття розлитого тепла в місці дії.
  • Після процедури на оброблену шкіру наноситься заспокійливий засіб.

Ми працюємо так, щоб забезпечити наших клієнтів комфортом та безпекою на всіх етапах, з першої хвилини. ❤️

Наші впевнені кроки та високі досягнення, постійний розвиток та цінова доступність лазеротерапії – головна мета мережі студій лазерної епіляції «Epilskin Professional».

QR код