Відгуки та побажання

Ми постійно намагаємося підвищити якість обслуговування, тому справжні, живі відгуки є дуже важливими для нас.

По можливості ми викладаємо їх на сайті.

Тетяна

Здрастуйте! Хочу залишити свій відгук за проведеною процедурою, залишилася дуже задоволеною, швидко, не боляче, все терпимо, а найголовніше - дуже приємна у вас атмосфера, буду тепер ходити тільки до вас, всі професійно зробили) величезне вам спасибі.

Ганна

Доброго дня, дівчата! Хочу висловити свою повагу вам та вашій праці. Ви як бджілки, молодці!

Олександра

Доброго дня, дівчата! Рада, що колись давно знайшла вас в інтернеті, коли перший раз їхала до вас - дуже переживала, що не салон - але потрапивши до вас ... про який салон може бути і мова, ви круті!!

Оксана

Добрий вечір! Раджу вас завжди своїм подругам, знайомим - ви перевернули мою уяву щодо депіляції/епіляції. Дякую

Евгения

Здравствуйте! Первый раз попала к вам в прошлом месяце, и на столько была удивленна, что удивлению не было границ - бикини воском за 10 минут, как вы так ловко и качественно делаете, до сих пор не могу понять))) вообщем, теперь я только к вам. Спасибо  Наталье.

Наталія

Добридень! Дуже задоволена, що у вас Epilskin нарешті з'явився лазер, ходила до вас постійно на віск, але все ж таки думала переходити на лазер, знаю, що вам можна довіряти. Дякую!

Ольга

Добрий день!! Epilskin - вам великий респект і шана, з вами вже не один рік - віск, цукор, а тут приходить від вас розсилка - що з'явився лазер, Ви молодці - росте, розвиваєтеся, не стоїте на місці! Я вже думала переходити на лазер якраз, а тут і у вас з'явився, тож буду до вас на лазер тепер ходити.

Каріна

Добридень! Сьогодні вперше була у вас на процедурах (глибоке бікіні віск і ніжки повністю), залишилася задоволеною, все пройшло досить швидко:) записуюся до вас в постійні клієнти!

.

Марина

Добрий вечір! Наташа та Інна, завжди вам вдячна, ви великі розумнички! Так тримати!! На вас завжди можна розраховувати! Дякую:)

Леся

Доброго дня! Дуже задоволена вами Epilskin – працюєте, 7/7 з 9/21.00, що може бути зручніше та краще!! Дякую за вашу роботу і ваш підхід до роботи.

Ірина

Добрий вечір! Люблю до вас приходити вже 4-й рік я з вами. Майстер Інна та Наталя, завжди вами задоволена, дівчатка.

Тетяна

Добрий день!! Майстер Наташа - ви просто розумничка!! У вас золоті ручки, дякую вам щиро за вашу працю, завжди все бездоганно!!

Марина

Доброго дня! Вже ходжу до вас на лазер, раніше волосся видаляла тільки воском, настав той момент, коли набридло постійно відрощувати кущі, і все-таки зважилася на лазерну епіляцію. Була у вас уже двічі на лазері, дуже і дуже задоволена, дякую.

Світлана

Добридень! Наташа, Інна – ви супер спеціалісти своєї справи. Тільки до вас! Довіряю вам цілком і повністю, а це рідко буває, що, прийшовши на процедуру, можна повністю розслабитися і не контролювати сам процес. Велике спасибі!

Аліна

Добридень! Приходжу до вас уже не вперше, щоразу виходжу від вас з усмішкою на обличчі, дуже вам вдячна, рада, що вас знайшла. Обслуговуюсь і у майстра Наталії та у майстра Інни, знаєте свою роботу на 150%. З вами завжди приємно!

Анастасія

Добридень! Для мене професіонал - це людина, яка добре знає свою роботу, вміє все правильно робити без затримки, і займається тільки одним напрямком, і розвивається максимально в ньому. Тому дівчатка салону Epilskin – ви для мене одним словом – великі професіонали. Ось чому вибираю лише вас.

Людмила

Добрий вечір! Нарешті з'явився у вас лазер, чекала цього дуже сильно, оскільки знаю, що своє тіло можу довірити тільки вам. Ви надійні люди, правильно підходите до своєї роботи. Дякую вам за це!

Таня

Добрий день!! Урааааа! Чекала лазера у вас і дочекалася! Ви молодці, вітаю!

Настя

Добридень! Вирішила залишити свій відгук і я!) ви унікальні дівчинки - Наташа та Інна, а в чому: По-перше, якщо віск або цукор - робите ніжки/ручки в дві пари рук - до вас, я такого ще не бачила, це просто клас , все тіло у вас по депіляції воском/цукром займає 50 хвилин, а це за нашого ритму життя - просто супер!! По-друге, зараз у вас з'явився лазер, тим самим ви зробили замкнутий процес видалення волосся, як кажуть, що душа побажає :)) Тому до вас і тільки до вас !! Всім рекомендую! Ви все завжди робите як для себе :)

Катерина

Добридень! Майстер Інна – окреме вам спасибі завжди за приємний прийом, за якісно виконану вами роботу.

Наші впевнені кроки та високі досягнення, постійний розвиток та цінова доступність лазеротерапії – головна мета мережі студій лазерної епіляції «Epilskin Professional».

QR код